Alojiešiem 1.vieta Latvijas čempionātā ugunsdzēsības sportā “Brašais ugunsdzēsējs” Jelgavā

Alojiešiem 1.vieta Latvijas čempionātā ugunsdzēsības sportā “Brašais ugunsdzēsējs” Jelgavā

7.septembrī Jelgavā norisinājās ugunsdzēsēju sacensības “Brašais ugunsdzēsējs”. Sacensības notika 5 grupās. Pirmajā sacenšas profesionālie ugunsdzēsēji, otrajā brīvprātīgie, trešajā sieviešu komandas, bet ceturtajā un piektajā jaunieši un jaunietes. Pavisam startēja 400 dalībnieku.

Mūsu skolas audzēkņi piedalījās ceturtajā un piektajā grupā, kur jauniešiem bija 12, bet jaunietēm 7 komandas. Pirmās startēja meitenes. Priekšsacensībās meitenēm otrais labākais rezultāts, bet finālā startēja vēl labāk, izcīnot 1.vietu. Tas arī līdz dienas beigām palika absolūti labākais rezultāts starp jauniešiem un jaunietēm. Meiteņu komandā startēja Lauma Aleksandra Auziņa, Jana Lapšina, Žanete Škarsta, Agnese Laksberga, Krista Fiļipova un Eva Bitmane.

Arī jaunieši priekšsacensībās uzstādīja labāko laiku. Citi favorīti, gribēdami uzstādīt vēl labāku rezultātu, “sadega” un netika pat finālā. Arī finālā startējot pirmajiem, puiši uzstādīja labāko laiku, kuru pārspēt nevarēja neviena komanda. Rezultātā iegūta 1.vieta. Komandā startēja Haralds Siktārs, Mikus Trauliņš, Valts Kokins, Andreass Meļņičenko, Renārs Rumjancevs un Jānis Siktārs.

Liela pateicība VUGD Vidzemes reģiona Limbažu daļas Alojas posteņa priekšniekam Ingaram Dalkam un pārējiem darbiniekiem, kuri palīdzēja treniņu procesā ar padomu un praktiski. Paldies arī skolas direktorei par doto iespēju piedalīties šajās sacensībās.

Skolotājs Imants Dalka