Projekta “Latvijas Skolas soma” aktuālākie pasākumi skolā

Projekta “Latvijas Skolas soma” aktuālākie pasākumi skolā

Pateicoties projektam “Latvijas Skolas soma”, mūsu skolas skolèni no 9. līdz 12.martam klausījās un iesaistījās Dabas muzeja nodarbībās. 6. un 7.klase uzzināja daudz interesantu un izglītojošu faktu par ūdens piesārņojumu.
8.a un b klases ieguva informāciju par sugu aizsardzību un daudzveidību, bet 9.a un b klases par klimata pārmaiņām.

Skolènu atziņas:
-beidzot tiek runāts par lietàm, kas ir patiesi svarīgas,
-paši varèjàm iesaistîties,
-bija ļoti interesanti,
-pirms tam neko tādu nebiju dzirdèjis.

Lekciju lasīja mūsu skolas bijušā direktora Jàņa Zelča mazmeita.


Savukārt, 12.martà 1.-4.klašu skolèni projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros Alojas kultūras namā noskatījàs smilšu teātra izràdi “Sprīdîtis”. Skolènu acu priekšà màksliniece un smilšu kustību horegrāfe Guna Miķelsone attéloja Sprīdîša gaitas.


Atziņas:
-ļoti pozitīva izrāde,
-iedvesmojošs aktieru sniegums,
-kopīgi dejojàm,
-ātri paskrèja laiks,
-patika epizode ar Vèja māti,
-velns bija traks!
-mūzika patika.