Turpinās ziedojumu akcija saliekamo krēslu iegādei Alojas Ausekļa vidusskolai

Turpinās ziedojumu akcija saliekamo krēslu iegādei Alojas Ausekļa vidusskolai

Jau pērn informējām, ka biedrība „Atbalsts Alojas Ausekļa vidusskolai” sadarbībā ar skolu turpina ziedojumu akciju, kurā aicina alojiešus, skolas absolventus un ikvienu labvēli dot savu artavu, lai iegādātos saliekamo krēslus veiksmīgai skolas, pilsētas un novada mēroga pasākumu rīkošanai un norisei.

Līdz šim plašāku pasākumu vajadzībām krēsli tika vesti un nesti no dažādām vietām novadā un pilsētā. Arī skolas pasākumos nācās pārnest uz halli vairākus simtus klašu telpās esošos krēslus. Piedzīvots ne mazums neērtu brīžu, kad pasākuma apmeklētājiem nācies stāvēt kājās vai izlīdzēties ar sarūmēšanos uz viena sēžamā.

Biedrības „Atbalsts Alojas Ausekļa vidusskolai” vadītāja Ineta Miezīte stāsta, ka viena no pirmajām, kura atsaucās aicinājuma ziedot, ir bijusī skolas skolotāja Zaiga Grunte. Viņai sekojuši citi un pamazām izdevies savākt līdzekļus pirmo divu krēslu komplektu iegādei. Īpaša pateicība, lai šoreiz aizceļo pie Ilzes Kapmales, Ineses Veinbergas, Gunas Velkeres, Ojāra Rudzīša, Māra Možvillo, Arvīda Ozola, Valda Možvillo un biedrības „Alojas Seniori” biedriem. Patlaban saziedoti 1575.54 EUR.

Februāra beigās skola saņēma ziņu, ka nopirkti divi krēslu komplekti (katrā 28 krēsli). To iegāde izmaksājusi vairāk nekā tūkstoti eiro. Komplektā ietilpst speciāli ratiņi krēslu ērtākai uzglabāšanai un pārvietošanai. Saliekamie krēsli ir melnā krāsā, viegli pārvietojami un kopjami. Skolas direktore Ina Šternfelde to vērtē kā milzīgu ieguvumu. Kopā ar biedrības vadītāju I.Miezīti paspējušas jaunieguvumus novērtēt arī praktiski, atzīstot par gana ērtiem.

Paredzēts, ka kopumā nepieciešams iegādāties ap 400 krēslu veiksmīgai pasākumu norisei. Akcijas rīkotāji cer, ka skolas absolventu salidojumā, skolas ballēs, novada pasākumos, koncertos un citās svētku reizēs apmeklētājiem būs iespēja sēdēt uz jaunajiem krēsliem, baudot pasākuma norisi, nedomājot par neērtībām.

Ziedojumu vākšana joprojām turpinās! To var darīt, ziedojot biedrības „Atbalsts Alojas Ausekļa vidusskolai” bankas kontā vai ziedojumu kastītē skolas 1.stāvā.

Aicinām skolas absolventus, uzņēmējus un visus, kuri ir ieinteresēti palīdzēt Alojas Ausekļa vidusskolai, darīt to sev izdevīgā veidā.

Biedrības rekvizīti:
Biedrība “Atbalsts Alojas Ausekļa vidusskolai”
Reģ.nr.:50008224301
Banka: SEB banka
Konta nr.:LV35UNLA0050022081592

 

Sagatavoja Liāna Lilenblate-Sipko

Ineta Lopenovas foto