Decembris – labdarības mēnesis

Decembris mūsu skolā – Labdarības mēnesis. Katra klase tika aicināta paveikt gada nogalē kādu labu darbiņu,  ar kuru iepriecināt līdzcilvēkus. 4., 6. un 12. klases skolēni kopā ar klases audzinātājām I. Strazdiņu, M. Andersoni un S. Rudzīti  iesaistījās labdarības projektā “Eņģeļu pasts” un katram Alojas veselības aprūpes centrā dzīvojošam iemītniekam sarūpēja dāvanu kasti, kurā tika ievietota personīgi uzrunājoša Ziemssvētku vēstule un apsveikums. Paldies skolēnu vecākiem, kuri palīdzēja dāvanu kastes piepildīt ar svētku saldumiem, gardumiem un citām noderīgām lietām. Pirms Ziemassvētkiem skolēni ar patiesu prieku par paveikto, katrs savu sarūpēto dāvanu kasti aiznesa uz Alojas veselības aprūpes centru, cerot, ka izdosies iepriecināt dāvanu saņēmējus.

Videoieskats – Eņģeļu pasts

8.b klases skolēni kopā ar audzinātāju I. Lopenovu  vāca naudiņu un ziedoja to Dzīvnieku aizsardzības biedrībai  “Vidzemes ķepas”Klasei kopā izdevās sarūpēt 70 eiro. Dāvinot no sirds, skolēni zina, ka viņu dāvana iepriecinās mazos kaķēnus.

8.a klases skolēni ar klases audzinātāju I. Strazdiņu  pārsteidza skolotājus Ziemassvētku pasākumā dāvinot tiem pašu ceptās piparkūkas.

11. klases skolēni kopā ar klases audzinātāju I. Dalku  iepriecināja Alojas apkārtnē dzīvojošos seniorus – īpaši viņiem – senioru Ziemassvētku pasākumā – nospēlējot savu Ziemassvētku izrādi “Ziemassvētku dāvana.” 

Ziemassvētki ir gaišu domu un labo darbu laiks. 11. klase aicina ikvienu Jaunajā, 2023. gadā, vairāk atbalstīt savus līdzcilvēkus, teikt labus vārdus un būt kopā!

Paldies visiem, kuri iesaistījās Labdarības pasākumos!