Uzņēmēja Gata Zariņa ieteikumi skolēniem

Mācību priekšmeta “Uzņēmējdarbības pamati” ietvaros, 10. klases jaunieši šodien tikās ar alojieti, uzņēmēju, SIA “Black bent woodworks” īpašnieku Gati Zariņu. Gatis dalījās pieredzē – kur un kā meklēt biznesa idejas, attīstīt tās un virzīt jaunos produktus tirgū. Uzņēmēja padomi skolēniem noderēs veidojot savus Skolēnu Mācību Uzņēmumus (SMU). SMU ir skolēnu veidots un vadīts mācību uzņēmums, kura darbībai piemīt izglītojošs raksturs un tas mācību nolūkos pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē – skolēni ražo un pārdod preces vai pakalpojumus.

Gata padomi un ieteikumi bija praktiski, kas rosināja skolēnus, veidojot savus SMU, atrast tos pakalpojumus vai preču ražošanas veidus, kuri pašiem ir sirdij tuvāki un, galvenais – noticēt savai idejai.
Uzņēmējs, daloties stāstā par ceļu līdz paša radītajiem produktiem – ērto krēslu, bērnu attīstības centru, šūpuļtīklu un citiem produktiem, ieteica jauniešiem – nebaidīties, mēģināt un atrast produktu, kas uzlabo gan tavu paša dzīvi, gan citu cilvēku labsajūtu.
Paldies Gatim Zariņam par vērtīgajiem padomiem!