Nedēļas apskats

 
Nedēļa paskrējusi vienā elpas vilcienā!
Tā bijusi pilna dažādu notikumu.
 
Aizvadītā piektdiena (22. septembris) – izstādes “Es – kartupelis” atklāšana uzņēmējdarbības atbalsta centrā “SALA” Ungurpilī. Tur devās skolotājas Rūta, Agnese un Aiva kopā ar 4. un 5. klases skolēniem.
Skolēni aplūkoja mākslinieces Ivetas Kreišmanes pasteļzīmējumus, veica eksperimentus, kopā ar SIA “Aloja Starkelsen” laboranti, uzzināja dažādus interesantus faktus par kartupeļiem, kā arī piedalījās radošajās darbnīcās. Skolēni klausījās kā skan kartupeļu ciete, pētīja kartupeli un cieti mikroskopā, ar lupu pētīja kartupeļu asnus, klausījās aizraujošos stāstos, mācījās kartupeļa apvidvārdus un balsoja par savu mīļāko kartupeļu ēdienu.

Pirmdiena – vecāku sapulce. Satikām tik daudz jauku, smaidīgu un ieinteresētu vecāku. Paldies visiem, kuri atnāca, jautāja, ieklausījās un uzzināja!
Otrdiena – Ausekļa ielā ieripoja Mobilā dabas klase.
Inovatīva un mūsdienīga dabas izglītības ekspozīcija, kas izveidota pārvietojamā, īpaši pārbūvētā un aprīkotā mikroautobusā.
2.-4. klases skolēni kopā ar Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta dabas centra vadītāju Intu Somu un centra koordinatori Lindu Kauliņu atraktīvā un izklaidējošā veidā izzināja dabas ekosistēmas, to dažādo elementu savstarpējo saistību, runāja par potenciālajiem draudiem, apsaimniekošanas veidiem, kā arī katra cilvēka iespējām iesaistīties dabas vērtību saglabāšanas pasākumos.
Trešdiena – tikšanās ar Latvijas Nacionālo Bruņoto spēku pārstāvi, lai sarunātos par valsts obligāto militāro dienestu un karjeras iespējām šajā nozarē.
9., 11. un 12.klašu skolēni uzzināja par mūsu valsts aizsardzības stūrakmeņiem – jūras, gaisa un sauszemes spēkiem.
Piektdiena – mācību ekskursiju diena. 6.,7., 11.un 12.klases devās uz Zinātnieku nakts pasākumiem Rīgā, bija Saeimas namā un vēl vairākās vietās galvaspilsētā. Savukārt, 4.klase Valmierā baudīja kultūru un mākslu  teātra izrādē un piedzīvoja īstu  jautrību izklaides centrā “Brīnumu mežs”.